SCT3250EX-21.78"-EX112
  • Manufacturer: 3M Touch Systems
  • CONEVO NO: SCT3250EX-21.78"-EX112
  • Package: Box
Parameters
Series MicroTouch™ System SCT3250
RoHS RoHS
Type Capacitive
Width -
Height -
Length -
Interface USB
Part Status Obsolete
Diagonal Screen Size 21.78" (553.21mm)
SCT3250EX 21.78" 8" EX112 W