SK-GEN4-43D-SB-PI
  • Manufacturer: 4D Systems Pty Ltd
  • CONEVO NO: SK-GEN4-43D-SB-PI
Backlight LED - White
Interface Parallel/Serial
Dot Pixels 480 x 272
Part Status Active
Touchscreen -
Display Mode Transmissive
Display Type TFT - Color
Viewing Area 95.04mm W x 53.86mm H
Background Color -
Diagonal Screen Size 4.3" (109.22mm)
DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272