ASR868.35E-T
  • Manufacturer: Abracon LLC
  • CONEVO NO: ASR868.35E-T
  • Package: 8-SMD, No Lead
Parameters
Series ASR
RoHS RoHS
Type SAW
Height 0.053" (1.35mm)
Features -
Frequency 868.35 MHz
Impedance -
Capacitance -
Part Status Active
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 8-SMD, No Lead
Size / Dimension 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Frequency Stability -
Frequency Tolerance -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
SAW RES 868.3500MHZ SMD