LTC6905HS5-100#TRMPBF
LTC6905HS5-100#TRMPBF
  • Manufacturer: Analog Devices Inc.
  • CONEVO NO: LTC6905HS5-100#TRMPBF
Count -
Frequency 100MHz
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V
Current - Supply 8 mA
Operating Temperature -40°C ~ 125°C