LTC6905HS5-133#TRMPBF
LTC6905HS5-133#TRMPBF
  • Manufacturer: Analog Devices Inc.
  • CONEVO NO: LTC6905HS5-133#TRMPBF
Count -
Frequency 133MHz
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V
Current - Supply 10 mA
Operating Temperature -40°C ~ 125°C