MAX9502GAALT+T
MAX9502GAALT+T
  • Manufacturer: Analog Devices Inc./Maxim Integrated
  • CONEVO NO: MAX9502GAALT+T
  • Package: 6-WDFN
Series -
Package Tape & Reel (TR)
Product Status Discontinued at Digi-Key
Applications Reconstruction Filter
Output Type -
Number of Circuits 1
Slew Rate -
Current - Supply 5.3 mA
Current - Output / Channel 95 mA
Voltage - Supply, Single/Dual (±) 2.5V ~ 3.6V