ZEDH1010L19
  • Manufacturer: AZ Displays
  • CONEVO NO: ZEDH1010L19
  • Package: Box
RoHS RoHS
Interface USB
Part Status Active
Touchscreen -
Voltage - Input 5V
Size / Dimension 4.35" L x 2.78" W (110.6mm x 70.5mm)
Voltage - Output -
Operating Temperature 0°C ~ 65°C
LCD DRIVER BOARD USB 10.1" HDMI