ZEDP1010L19
  • Manufacturer: AZ Displays
  • CONEVO NO: ZEDP1010L19
  • Package: Box
RoHS RoHS
Interface USB
Part Status Active
Touchscreen -
Voltage - Input 5V
Size / Dimension 1.42" L x 1.18" W (36mm x 30mm)
Voltage - Output -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
LCD DRIVER BOARD USB 10.1" PCAP