FLP2V12.0-SG
  • Manufacturer: Bivar Inc.
  • CONEVO NO: FLP2V12.0-SG
  • Package: Bag
Parameters
Series FLP2V
RoHS RoHS
Type Flexible 12" (304.8mm)
Color Green
Lens Size 5.10mm
Lens Style Round with Domed Top
Part Status Active
Configuration Single
Mounting Type Board/Panel Mount, Press Fit
LIGHT PIPE ASSY 2MM 12.0" GREEN