L22-TG2N36V
  • Manufacturer: Bivar Inc.
  • CONEVO NO: L22-TG2N36V
  • Package: Tray
Parameters
Viewing Angle -
Current - Test -
Size / Dimension 19.90mm Dia
Temperature - Test -
CRI (Color Rendering Index) -
Light Emitting Surface (LES) -
Lumens/Watt @ Current - Test -
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 36V
Luminous Flux @ Current/Temperature 750lm (Typ)
RoHS RoHS
Type LED Module
Color White, Cool
Height 6.50mm