MPR6-3WD220V
  • Manufacturer: Bivar Inc.
  • CONEVO NO: MPR6-3WD220V
  • Package: Bag
Parameters
Series MPR6-3
RoHS RoHS
Type -
Current -
Ratings -
Voltage 220V
Features -
Lens Size -
Lamp Color White
Lens Color -
Lens Style Round with Flat Top
Part Status Obsolete
Viewing Angle 45°
Lens Transparency Diffused
Termination Style Solder Lug
Wavelength - Peak -
Ingress Protection IP54
Panel Cutout Shape Round
Millicandela Rating 70mcd
Panel Cutout Dimensions 0.23" (5.84mm)
PNL MNT 220V WHITE 3MM