PLP1-125-S
  • Manufacturer: Bivar Inc.
  • CONEVO NO: PLP1-125-S
  • Package: Bag
Parameters
Series PLP1
RoHS RoHS
Type Rigid
Color Smoke, Diffused
Lens Size 3mm
Lens Style Round with Domed Top
Part Status Active
Configuration Single
Mounting Type Panel Mount, Press Fit, Rear
LIGHT PIPE PNL 3MM SMOKED 0.125"