PM4-C1522-14.00
  • Manufacturer: Bivar Inc.
  • CONEVO NO: PM4-C1522-14.00
  • Package: Bag
Parameters
Series PM4-C1522
RoHS RoHS
Type Flexible 14" (355.6mm)
Color Clear
Lens Size 4.20mm