SMFLPIR-12.0
  • Manufacturer: Bivar Inc.
  • CONEVO NO: SMFLPIR-12.0
  • Package: Bag
Parameters
Series SMFLP
RoHS RoHS
Type Flexible 12" (307.8mm)
Color Clear
Lens Size 4mm
Lens Style Round with Flat Top
Part Status Active
Configuration Single
Mounting Type -
LIGHT PIPE FLEXIBLE CLEAR 4MM