CAY16-220J4AS
  • Manufacturer: Bourns Inc.
  • CONEVO NO: CAY16-220J4AS
RoHS RoHS
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Power Per Element 63mW
Resistance (Ohms) 22
Number of Resistors 4
Resistor-Ratio-Drift -
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Resistor Matching Ratio -
Supplier Device Package 1206
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
RES ARR 4 RES 22 OHM 0804