XLM-10.4-M5-RT-USB
  • Manufacturer: EarthLCD
  • CONEVO NO: XLM-10.4-M5-RT-USB
  • Package: Box
RoHS RoHS
Backlight LED
Interface Composite, HDMI, VGA
Dot Pixels 800 x 600
Part Status Active
Touchscreen Resistive
Display Mode Transmissive
Display Type TFT - Color
Viewing Area 211.20mm W x 158.40mm H
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Controller Type RTD2660H
Background Color -
Diagonal Screen Size 10.4" (264.16mm)
10.4" COLOR TFT INDUSTRIAL MONIT