XLM-15.0-M5
  • Manufacturer: EarthLCD
  • CONEVO NO: XLM-15.0-M5
  • Package: Box
RoHS RoHS
Backlight LED
Interface Composite, HDMI, VGA
Dot Pixels 1024 x 768
Part Status Active
Touchscreen Non-Touch
Display Mode Transmissive
Display Type TFT - Color
Viewing Area 304.13mm W x 228.09mm H
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Controller Type RTD2660H
Background Color -
Diagonal Screen Size 15" (381.00mm)
15.0" COLOR TFT INDUSTRIAL MONIT