ECS-SDR1-3150-TR
  • Manufacturer: ECS Inc.
  • CONEVO NO: ECS-SDR1-3150-TR
  • Package: 8-SMD, No Lead
Parameters
Series ECS-SDR1
RoHS RoHS
Type SAW
Height 0.059" (1.50mm)
Features -
Frequency 315 MHz
Impedance -
Capacitance -
Part Status Active
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 8-SMD, No Lead
Size / Dimension 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Frequency Stability -
Frequency Tolerance ±75kHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
SAW RES 315.0000MHZ SMD