ZTA-4.19MG
  • Manufacturer: ECS Inc.
  • CONEVO NO: ZTA-4.19MG
  • Package: Radial - 2 Lead, 5.00mm Pitch
Parameters
Series ZTA
RoHS RoHS
Type Ceramic
Height 0.295" (7.50mm)
Features -
Frequency 4.19 MHz
Impedance 30 Ohms
Capacitance -
Part Status Obsolete
Mounting Type Through Hole
Package / Case Radial - 2 Lead, 5.00mm Pitch
Size / Dimension 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm)
Frequency Stability ±0.3%
Frequency Tolerance ±0.5%
Operating Temperature -20°C ~ 80°C
CERAMIC RES 4.1900MHZ T/H