ZTB1.22MJ
  • Manufacturer: ECS Inc.
  • CONEVO NO: ZTB1.22MJ
  • Package: Radial - 2 Leads
Parameters
Series ZTB
RoHS RoHS
Type Ceramic
Height 0.236" (6.00mm)
Features -
Frequency 1.22 MHz
Impedance -
Capacitance -
Part Status Obsolete
Mounting Type Through Hole
Package / Case Radial - 2 Leads
Size / Dimension 0.197" L x 0.087" W (5.00mm x 2.20mm)
Frequency Stability ±0.3%
Frequency Tolerance ±0.5%
Operating Temperature -20°C ~ 80°C
CERAMIC RES 1.2200MHZ T/H