B65881Q0150K097
  • Manufacturer: EPCOS - TDK Electronics
  • CONEVO NO: B65881Q0150K097
  • Package: Tray
Parameters
Series PQ35/35
RoHS RoHS
Gap Distributed Gapped
Width 1.024" (26.00mm)
Finish Uncoated
Height 0.685" (17.40mm)
Length 1.382" (35.10mm)
Core Type PQ
Tolerance ±10%
Part Status Active
Inductance Factor (Al) 150 nH