B66281P0000X197
  • Manufacturer: EPCOS - TDK Electronics
  • CONEVO NO: B66281P0000X197
  • Package: Box
RoHS RoHS
Gap Ungapped
Width 0.197" (5.00mm)
Finish Uncoated
Height 0.059" (1.50mm)
Length 0.551" (14.00mm)
Diameter -
Material N97
Core Type ELP
Tolerance ±25%