B66300G0000X101
  • Manufacturer: EPCOS - TDK Electronics
  • CONEVO NO: B66300G0000X101
  • Package: Box
Parameters
Series E6.3
RoHS RoHS
Gap -
Width 0.079" (2.00mm)
Finish Uncoated
Height 0.114" (2.90mm)
Length 0.248" (6.30mm)