B66307G0000X130
  • Manufacturer: EPCOS - TDK Electronics
  • CONEVO NO: B66307G0000X130
  • Package: Box
Parameters
Series E16/8/5
RoHS RoHS
Gap Ungapped
Width 0.185" (4.70mm)
Finish Uncoated
Height 0.323" (8.20mm)
Length 0.630" (16.00mm)