B66307G0500X127
  • Manufacturer: EPCOS - TDK Electronics
  • CONEVO NO: B66307G0500X127
RoHS RoHS
Gap Gapped
Width 0.185" (4.70mm)
Finish Uncoated
Height 0.323" (8.20mm)
Length 0.630" (16.00mm)