CAP-80/10/440R
  • Manufacturer: Hartland Controls/Littelfuse
  • CONEVO NO: CAP-80/10/440R
Ratings -
Tolerance ±3%
Capacitance 10µF, 80µF
Voltage - Rated 440 V
Temperature Coefficient -
CAP FILM 80UF/10UF 370-440V RND