JLC03E048TRSM
  • Manufacturer: Johanson Manufacturing
  • CONEVO NO: JLC03E048TRSM
  • Package: Radial, Horizontal Cylinder
RoHS RoHS
Height -
Q @ Freq 120 @ 100MHz
Tolerance -
Inductance 48 nH
Part Status Active
Mounting Type Surface Mount
Package / Case Radial, Horizontal Cylinder
Size / Dimension 0.276" Dia x 0.236" L (7.00mm x 6.00mm)
ADJUSTABLE INDUCTOR 48NH SMD