SSP-01TWB9W12
  • Manufacturer: Lumex Opto/Components Inc.
  • CONEVO NO: SSP-01TWB9W12
  • Package: Bulk
RoHS RoHS
Color White
Base Type Wedge
Wavelength -
Configuration Single
Size / Dimension 0.394" Dia x 1.181" H (10.00mm x 30.00mm)
Can Replace Lamps -
Millicandela Rating 3300mcd
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 12V