LX8384-15IDD
LX8384-15IDD
  • Manufacturer: Microsemi Corporation
  • CONEVO NO: LX8384-15IDD
  • Package: TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA
  • Datasheet: PDF
Parameters
Mfr Microsemi Corporation
Series -
Package Tube
Product Status Obsolete
Applications Converter, Intel Pentium® P54C-VRE
Voltage - Input 4.75V ~ 10V
Number of Outputs 1
Voltage - Output 1.5V
Operating Temperature -25°C ~ 125°C