TP02121A-4KB
  • Manufacturer: NKK Switches
  • CONEVO NO: TP02121A-4KB
  • Package: Box
Parameters
Series TP02
RoHS RoHS
Type Resistive
Width 7.41" (188.10mm)
Height 0.083" (2.10mm)
Length 9.83" (249.60mm)
Interface -
Part Status Obsolete
Diagonal Screen Size 12.1" (307.34mm)
TOUCH SCREEN RESIS 12.1" W/BOARD