MCZ33902EF
MCZ33902EF
  • Manufacturer: NXP USA Inc.
  • CONEVO NO: MCZ33902EF
  • Package: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Datasheet: PDF
Parameters
Mfr NXP USA Inc.
Series -
Package Tube
Product Status Obsolete
Applications -
Interface CAN
Voltage - Supply 5V
Package / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)