AES200200A00-1.54ENRS
  • Manufacturer: Orient Display
  • CONEVO NO: AES200200A00-1.54ENRS
  • Package: Box
Parameters
Series AES
RoHS RoHS
Backlight Without Backlight
Interface SPI
Dot Pixels 200 x 200
Part Status Active
Touchscreen -
Display Mode Reflective
Display Type TFT - Electronic Paper Display (EPD)
Viewing Area 27.00mm W x 27.00mm H
Graphics Color -
Controller Type SSD1681
Background Color -
Diagonal Screen Size 1.5" (38.10mm)