AOM12864A0-0.96WW-ANO
  • Manufacturer: Orient Display
  • CONEVO NO: AOM12864A0-0.96WW-ANO
  • Package: Box
Parameters
Touchscreen Non-Touch
Display Mode -
Display Type OLED
Viewing Area 23.70mm W x 12.90mm H
Graphics Color White
Background Color -
Diagonal Screen Size 0.96" (24.38mm)