1893AFILFT
1893AFILFT
  • Manufacturer: Renesas Electronics America Inc
  • CONEVO NO: 1893AFILFT
  • Package: 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width)
Series PHYceiver™
Package Tape & Reel (TR)
Standards 10/100 Base-T/TX PHY
Voltage - Supply 3.14V ~ 3.47V
Current - Supply -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width)
Supplier Device Package 48-SSOP
Base Product Number 1893A