1893AFLF
1893AFLF
  • Manufacturer: Renesas Electronics America Inc
  • CONEVO NO: 1893AFLF
  • Package: 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width)
Series PHYceiver™
Package Tube
Standards 10/100 Base-T/TX PHY
Voltage - Supply 3.14V ~ 3.47V
Current - Supply -
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Package / Case 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width)
Supplier Device Package 48-SSOP
Base Product Number 1893A