85320AMILF
85320AMILF
  • Manufacturer: Renesas Electronics America Inc
  • CONEVO NO: 85320AMILF
  • Package: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Datasheet: PDF
Parameters
ECCN EAR99
HTSUS 8542.39.0001
Standard Package 97
Mfr Renesas Electronics America Inc
Series -
Package Tube
Product Status Obsolete
Translator Type Mixed Signal
Channel Type Unidirectional
Number of Circuits 1
Channels per Circuit 1
Input Signal LVCMOS, LVTTL
Output Signal LVPECL
Output Type Differential
Data Rate -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Features -
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Supplier Device Package 8-SOIC
Base Product Number 85320A