RVT101HVLNWC00
  • Manufacturer: Riverdi
  • CONEVO NO: RVT101HVLNWC00
  • Package: Box
Parameters
Series HB IPS
RoHS RoHS
Backlight LED - White
Interface I²C, LVDS, UART, USB
Viewing Area 217.96mm W x 136.60mm H
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Background Color -
Diagonal Screen Size 10.1" (256.54mm)