SI-B8A131560WW
  • Manufacturer: Samsung Semiconductor, Inc.
  • CONEVO NO: SI-B8A131560WW
  • Package: Tray
Parameters
Series T
RoHS RoHS
Type LED Module
Color White, Warm / White, Cool
Height 5.80mm
CCT (K) 2700K, 6500K
Features -
Lens Type Flat
Wavelength -
Part Status Obsolete
Configuration Linear Light Strip
Current - Max -
Viewing Angle -
Current - Test 750mA Warm White, 750mA Cool White
Size / Dimension 560.00mm L x 18.00mm W
Temperature - Test 50°C
CRI (Color Rendering Index) -
Light Emitting Surface (LES) -
Lumens/Watt @ Current - Test 141 lm/W Warm White, 153 lm/W Cool White
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 18V Warm White, 18V Cool White