SIT9121AI-1D3-33E125.000000Y
  • Manufacturer: SiTime
  • CONEVO NO: SIT9121AI-1D3-33E125.000000Y
Function Enable/Disable
Frequency 125 MHz
Package / Case 6-SMD, No Lead
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±50ppm
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max) 69mA
Absolute Pull Range (APR) -
Spread Spectrum Bandwidth -
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVPECL