500SAAA112M480ACFR
  • Manufacturer: Skyworks Solutions Inc.
  • CONEVO NO: 500SAAA112M480ACFR
  • Package: 4-SMD, No Lead
Parameters
Series Si500S
RoHS RoHS
Type XO (Standard)
Output CMOS
Ratings -
Function Enable/Disable
Frequency 112.48 MHz
Base Resonator Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Size / Dimension 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm)
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±10ppm
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Current - Supply (Max) 24mA
Absolute Pull Range (APR) -
Spread Spectrum Bandwidth -
XTAL OSC XO 112.4800MHZ CMOS SMD