SC01500710
  • Manufacturer: Skyworks Solutions Inc.
  • CONEVO NO: SC01500710
  • Package: Nonstandard Chip
Parameters
Series SC
RoHS RoHS
Height 0.006" (0.15mm)
Features High Reliability
Tolerance ±20%
Capacitance 15 pF
Part Status Obsolete
Applications High Temperature
Package / Case Nonstandard Chip
Size / Dimension 0.010" L x 0.010" W (0.25mm x 0.25mm)
Voltage - Breakdown 100 V
Operating Temperature -65°C ~ 200°C
ESL (Equivalent Series Inductance) -
ESR (Equivalent Series Resistance) -
CAP SILICON 15PF 20% SMD