SXT11412FB38-32.000MT
  • Manufacturer: Suntsu Electronics, Inc.
  • CONEVO NO: SXT11412FB38-32.000MT
Ratings -
Frequency 32 MHz
Package / Case 4-SMD, No Lead
Load Capacitance 12pF
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Frequency Stability ±30ppm
Frequency Tolerance ±10ppm
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
CRYSTAL 32.0000MHZ 12PF SMD