SXT1147CB27-25.000MT
  • Manufacturer: Suntsu Electronics, Inc.
  • CONEVO NO: SXT1147CB27-25.000MT
Ratings -
Frequency 25 MHz
Package / Case 4-SMD, No Lead
Load Capacitance 7pF
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Frequency Stability ±30ppm
Frequency Tolerance ±25ppm
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 150 Ohms
CRYSTAL 25.0000MHZ 7PF SMD