SXT21410FE07-24.576MT
  • Manufacturer: Suntsu Electronics, Inc.
  • CONEVO NO: SXT21410FE07-24.576MT
Ratings -
Frequency 24.576 MHz
Package / Case 4-SMD, No Lead
Load Capacitance 10pF
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Frequency Stability ±15ppm
Frequency Tolerance ±10ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 120 Ohms
CRYSTAL 24.5760MHZ 10PF SMD