SXT21417DA16-18.432MT
  • Manufacturer: Suntsu Electronics, Inc.
  • CONEVO NO: SXT21417DA16-18.432MT
Ratings -
Frequency 18.432 MHz
Package / Case 4-SMD, No Lead
Load Capacitance 17pF
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Frequency Stability ±50ppm
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 200 Ohms
CRYSTAL 18.432MHZ 17PF SMD