SXT22412BA17-26.000MT
  • Manufacturer: Suntsu Electronics, Inc.
  • CONEVO NO: SXT22412BA17-26.000MT
Ratings -
Frequency 26 MHz
Package / Case 4-SMD, No Lead
Load Capacitance 12pF
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Frequency Stability ±50ppm
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
CRYSTAL 26.0000MHZ 12PF SMD