SXT22418AA48-26.000MT
  • Manufacturer: Suntsu Electronics, Inc.
  • CONEVO NO: SXT22418AA48-26.000MT
  • Package: 4-SMD, No Lead
Parameters
Series SXT224
Ratings -
Frequency 26 MHz
Operating Mode Fundamental
Package / Case 4-SMD, No Lead
Load Capacitance 18pF
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Frequency Stability ±50ppm
Frequency Tolerance ±50ppm
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
CRYSTAL 26.0000MHZ 18PF SMD