SXT2247CB27-20.000MT
  • Manufacturer: Suntsu Electronics, Inc.
  • CONEVO NO: SXT2247CB27-20.000MT
Ratings -
Frequency 20 MHz
Package / Case 4-SMD, No Lead
Load Capacitance 7pF
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Frequency Stability ±30ppm
Frequency Tolerance ±25ppm
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
CRYSTAL 20.0000MHZ 7PF SMD