SXT32410BA07-26.000MT
  • Manufacturer: Suntsu Electronics, Inc.
  • CONEVO NO: SXT32410BA07-26.000MT
  • Package: 4-SMD, No Lead
Parameters
Series SXT324
RoHS RoHS
Type MHz Crystal
Ratings -
Frequency 26 MHz
Part Status Active
Mounting Type Surface Mount
Operating Mode Fundamental
Package / Case 4-SMD, No Lead
Load Capacitance 10pF
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency Stability ±50ppm
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD