SXT32410CB27-13.560MT
  • Manufacturer: Suntsu Electronics, Inc.
  • CONEVO NO: SXT32410CB27-13.560MT
Ratings -
Frequency 13.56 MHz
Package / Case 4-SMD, No Lead
Load Capacitance 10pF
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency Stability ±30ppm
Frequency Tolerance ±25ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
CRYSTAL 13.560MHZ 10PF SMD